piosenkarki Beata Rybotycka

piosenkarki, agencja artystyczna Urodzona w Gliwicach. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest aktorką i piosenkarką. Była prawdziwym odkryciem podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1990 roku. Przez długi okres czasu związana była z Piwnicą Pod Baranami oraz z Teatrem Starym.
Obecnie jej rodzimym teatrem jest Teatr STU, gdzie występuje w licznych przedstawieniach i widowiskach muzycznych. Bierze udział w słynnych benefisach organizowanych przez Krzysztofa Jasińskiego. Śpiewa przede wszystkim kompozycje Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Sikorowskiego, Zbigniewa Raja i Andrzeja Zaryckiego. Występuje często zarówno solo ze swym zespołem, jak też z Jackiem Wójcickim, oraz z Piwnicą Pod Baranami w "Nieszporach Ludźmierskich" i z recitalami pieśni Jana Kantego Pawluśkiewicza. Piosenki w jej interpretacji są prawdziwymi perełkami sztuki aktorskiej, estradowej i wokalnej, a przepiękna barwa głosu z delikatnym vibrato ma w sobie coś metafizycznego.

Naturalna, perfekcyjna, liryczna, z ogromnym poczuciem humoru, z łatwością potrafi zawładnąć słuchaczami i oczarować publiczność. Trzy lata temu ukazał się jej pierwszy solowy album. W 2003 roku wydała płytę wraz z Jarkiem Śmietaną oraz z towarzyszeniem innych znakomitych muzyków, zatytułowaną "Szurum Burum".Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl

Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005-2011 piosenkarki.com.pl